פינוי תכולה משרדית לנכסים מיועדים להשקעה

משרד, ממש כמו הבית, הוא מקום בו אנשים נמצאים חלק לא מבוטל משעות היממה. זהו מקום בו נעשית עבודה ולכן מצטברים חפצים רבים: מכשירי חשמל – במיוחד מכשור משרדי כמו מכונות צילום, פקסים ועוד, מחשבים ומדפסות על חלקיהם וחוטיהם, טלפוניה, ניירת וקלסרים וגם חפצים שישנם בדירה סטנדרטית ומשרתים את העובדים כמו ארונות עם כלי מטבח, מקרר ועוד. פינוי משרד יכול לעמוד על הפרק בשני מצבים עיקריים. האחד, כאשר המשרד הוא בבעלותכם ואתם נמצאים על סף עזיבתו ומעבר למשרד אחר, והמצב השני הוא כאשר עברתם למשרד אשר בעליו הקודמים לא טרחו לפנותו כהלכה והותירו אחריהם עקבות רבים. המצב השני קורה במיוחד כאשר מדובר על חברה פושטת רגל שעזבה את המקום או כאשר המשרד נרכש מכונס נכסים.

 

פינוי מורכב המיועד למקצוענים 

פינוי תכולה משרדית

פינוי משרד דורש התעסקות עם מכשירים מורכבים כמו מחשבים על חלקיהם השונים, טלפונים, מכשירים מסורבלים כמו מכונות צילום או שולחנות משרדיים גדולים. פינוי תכולה שכזאת דורש צוות מיומן ומקצועי המנוסה בפינוי מיכשור משרדי, וגם ציוד מיוחד באמצעותו ניתן להוציא ולפנות גם ריהוט גדול ומסורבל. רק חברת פינוי דירה המתמקדת בפינוי משרדים תבצע עבודה יעילה, מסודרת וללא נזקים. בנוסף, משרדים שלא היו מאויישים זמן רב יכולים להיות במצב מוזנח אשר דורש לא רק פינוי תכולה רבה אלא גם ניקיון יסודי ועבודה לצד מבנים רעועים כמו ארונות קיר הנמצאים על סף קריסה, כבלי חשמל וטלפון חשופים ועוד. לכן, פינוי משרדים מיועד למקצוענים. פנו לחברת פינוי המומחית בפינוי משרדים ותסירו עול כבד מעל כתפיכם.

 

כיצד התהליך מתבצע

לפני עזיבת המשרד שלכם או עם קבלת המשרד החדש המלא בשאריות מבעליו הקודמים פנו לחברת פינוי. נציג החברה יגיע ויוכל לבדוק ולהעריך את סדר גודל העבודה הנדרש, כמות כוח האדם הנדרשת והאם יש להביא בעל מקצוע מן התחום הטכני שיוכל לטפל בפינוי מחשבים או מיכשור מורכב אחר. מעבר לכך יבדוק הנציג את נגישות המשרד, האם נדרש ציוד הרמה מיוחד, מנוף או ציוד מיוחד אחר. ביום הפינוי העבודה תתחיל בנוכחותכם ויעשה מיון ראשוני של תכולה שברצונכם לשמור לצד תכולה לפינוי. לאחר מכן תבצע החברה מיון התכולה, אריזתה ופינויה. התכולה ממויינת על פי מצבה- האם היא ניתנת למכירה, תרומה או שזו פסולת. הפסולת מועברת ישירות לאתר הטמנת אשפה- על פי החוק העירוני השלכת זבל או ציוד לצד הפח השכונתי היא אסורה. לאחר האריזה והפינוי המשרד ינוקה, ואף יצבע מחדש אם תרצו בכך. שירות זה חוסך לכם הרבה זמן, עבודה קשה, כאבים וחבלות ואף תורם לקהילה ולסביבה בשל השימוש החוזר שנמצא לחלק גדול מן התכולה.