מידע כללי על MSN נדל"ן, על שירותיה, על העומדים בראשה, ופרויקטים נבחרים

שוק הנדל"ן הישראלי הוא שוק מורכב ודינמי שיש להבין אותו היטב, ורק אנשי מקצוע אמיתיים שעוקבים אחר המהלכים השונים בענף הנדל"ן הישראלי יכולים לזהות מהן המגמות הנוכחיות בשוק. מי מכם שמעוניין לרכוש דירה למגורים או דירה להשקעה כדאי לו לעשות זאת בליווי חברה מקצועית המבינה את שוק הנדל"ן ושיש לה נסיון בו. רצוי שתעשו זאת דרך חברה שמאחוריה לא מעט פרויקטים מוצלחים. חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן, היא חברה בדיוק כזאת. בראש החברה עומדים גיל מולכו ורן צדיקריו, שני אנשי נדל"ן בעלי נסיון רב שיודעים לנהל ולהנחות את החברה בכיוון נכון בהתאם למגמות הנדל"ן בישראל. החברה היא חברה יציבה שאינה לוקחת סיכונים מיותרים וכל הפרויקטים ברקורד שלה עד היום הם כאלה שזכו להצלחה רבה וביקורות טובות. הצוות המקצועי של החברה כולל יועצי נדל"ן מובילים שמרגישים את השוק היטב בכל רגע ורגע ועדים לשינויים בענף הנדל"ן. צוות החברה מנתח את השינויים בשוק וכיצד ישפיעו על מיזמי הנדל"ן שהוא מוציא אל הפועל. בהתאם לכך, מתקבלות החלטות על מהלכי החברה. הצוות פועל בשת"פ מלא עם לא מעט בעלי מקצוע הנושקים לעולם הנדל"ן כמו מהנדסים, אדריכלים, שמאי מקרעין ועוד.

האנשים שבראש החברה:

גיל מולכו ורן צדיקריו, שניהם אנשי נדל"ן מובהקים שמוכרים היטב למובילי ענף הנדל"ן בישראל.  השניים עובדים בעולם הנדל"ן כבר שנים רבות, ויש להם נסיון רב בכל מה שקשור לתחום בישראל ולביצוע עסקאות נדל"ן.

העומדים בראש MSN

אילו שירותים מציעה החברה ללקוחותיה:

החברה מגדירה את עצמה כחברת בוטיק להשקעות נדל"ן, אבל היא לא עוסקת אך ורק בייזום ושיווק נדל"ן להשקעה, אלא היא מבצעת גם פרויקטים לדיור בר השגה, לזוגות צעירים ולמשפחות.

איתור פרויקטים איכותיים – אנשי החברה עושים ימים כלילות במטרה לאתר פרויקטים איכותיים שצפויים להתפתח. החוכמה של אנשי החברה היא להצטרף לעסקה בשלב המוקדם שלה, כי אז המחיר יהיה בד"כ נמוך יותר. לאנשי החברה יש קשרים עם חברות נדל"ן שונות ועם גורמים שונים הקשורים לענף וקשרים אלה עוזרים לאנשי החברה להבין היכן הולכת להתבצע הפשרת קרקע, איפה יתבצע שינוי תכניות מיתאר וכד'.

הקמת פרויקטים חדשים –  לאחר שיועצי הנדל"ן של MSN מזהים אזור כלשהו שכדאי להתניע בו פרויקט נדל"ני והצוות המקצועי אכן אישר שמדובר בפרויקט בעל פוטנציאל ובר ביצוע, החברה מתחילה להוציאו אל הפועל.

רכישת קרקעות – רכישת קרקעות מתבצעת כאשר מתקבל מידע על כך שבסבירות גבוהה אותן קרקעות צפויות לעבור "הפשרה" על ידי המדינה ובעתיד ייבנה עליהן שטח מגורים או שטח מסחרי, דבר שצפוי להעלות את ערך הקרקע בעשרות עד מאות אחוזים. במקרים מסוג זה, MSN רוכשת את הקרקעות ומשווקת אותן ללקוחות במחירים נמוכים. הרוכשים מבינים כי מדובר בהשקעה וכי ברגע שהקרקע תופשר ויהיה ניתן לבנות עליה ערכה יאמיר בבת אחת. לאחר ההפשרה תהיה לרוכש אפשרות לבנות על הקרקע בעצמו או, אם ירצה יוכל למכור אותה ולעשות תשואה חלומית.

שיווק ומכירה של דירות למגורים – בתור חברה העוסקת בייזום ושיווק פרויקטים של נדל"ן, חברת MSN נדל"ן, עוסקת גם בשיווק ומכירה של דירות מגורים, הנמצאות בפרויקטים שיזמנו.

הקמה והובלה של קבוצות רכישה – במסגרת הפרויקטים שלה, מארגנת החברה את הרוכשים בקבוצת רכישה שתאפשר להם לרכוש את הדירה במחיר נמוך יותר, משום שקבוצת רכישה פועלת ישירות מול הקבלן. בנוסף לכך, קבוצת הרכישה יכולה להשפיע על מראה הבניין והדירה, בניגוד ללקוח הבודד שמקבל תכנית קיימת של הדירה ומול כל שינוי בדירה עליו לשלם כסף.

MSN נדל"ן מידע

על הפרויקטים של MSN נדלן כבר שמעתם?

חברת MSN נדל"ן לא קמה אתמול, ומאחוריה לא מעט פרויקטים מוצלחים מסוגים שונים, ביניהם פרויקטים בצפון ובמרכז, פרויקטים בישובים קהילתיים ובערים גדולות, פרויקטים המיועדים לזוגות צעירים וכאלו המיועדים לאנשים המעוניינים לרכוש דירות להשקעה.

הנה כמה דוגמאות לפרויקטים שכבר הסתיימו ופרויקטים שהשיווק שלהם נמצא כעת בעיצומו:

1. פרויקט עיר ימים בחדרה: עירית חדרה מקדמת לאחרונה את פרויקט עיר ימים שמטרתו להוסיף לעיר 10,000 יחידות דיור ו-1400 יחידות דיור, הפרויקט עתיד להבנות על קו החוף של חדרה, ועירית חדרה מעודדת את מימוש הפרויקט. MSN נדל"ן, מציעה לציבור הרחב לרכוש בשטח הנ"ל קרקע בשיטה של קבוצת רכישה שאותה החברה מארגנת. רכישת קרקע  מעניקה לרוכשים זכות לדירה בעתיד כשהקרקע תעבור הפשרה. כל מי שרוכש קרקע , חלקת הקרקע נרשמת על שמו בטאבו.

עיר ימים חדרה

2. פרויקט רובע גלילות: פרויקט רובע גלילות, נמצא באחד המיקומים האטרקטיביים ביותר במדינה. הוא מתפרס על גבי האזור שבין רמת אביב ג' לרמת השרון, ושטח הפרויקט הוא כ-2000 דונם שעליהם צפויים לקום בנייני מגורים בסטנדרטים גבוהים, ולצידם אזורי הייטק ואזורי מסחר, וכן אזורים ירוקים פתוחים. החברה פונה למשקיעים מביני עניין ומציעה להם השקעת נדל"ן חכמה בדמות רכישת חלקת קרקע שתעניק זכות לדירה באזור היוקרתי הנ"ל בעתיד.

רובע גלילות

3. פרויקט CVIEW במושבה מגדל: במושבה מגדל מתוכנן פרויקט להקמת מתחם מגורים על שטח כולל של 6000 מ"ר. ע"פ התכנית ייבנו במתחם בניינים בבניה מדורגת בשילוב של גינות ירוקות. הקרקע מוגדרת כרגע כבר כקרקע לבניה, והפרויקט נמצא בתהליכי תכנון ראשוניים. MSN מציעים ללקוחות לרכוש מגרשים לבניה עצמית, במושבה הפסטורלית מגדל, שהיא ישוב מבוסס בעל אופי תיירותי.

4. פרוייקט קוואטרו רמלה: העיר רמלה מבססת לעצמה מקום בטוח כעיר איכותית במרכז הארץ, עם מערכת חינוך איכותית טובה ועם תשתיות תחבורה טובות שמאפשרות לכל אחד לצאת לצירי תנועה מרכזיים. בעיר יש לאחרונה לא מעט פרויקטי נדלן חדשים שאחד מהם הוא פרויקט קוואטרו הפופולרי של MSN נדל"ן. הפרויקט נמצא במיקום מרכזי בעיר בקרבת קניון עזריאלי החדש, וכן בקרבת מוסדות חינוך וצירי תנועה מרכזיים בעיר. במסגרת הפרויקט צפויים לקום 4 בניני מגורים עם בנייה רוויה, שבהם יהיו דירות בגדלים שונים בין 3-5 חדרים. המתחם ייבנה מעל אזור מסחרי חדש שייפנה לרח' וויצמן שהוא אחד הרחובות הראשיים היום ברמלה. החברה מציעה ללקוחותיה לרכוש דירה במתחם באמצעות קבוצת רכישה המאורגנת על ידה. כאמור, רכישת דירה באמצעות קבוצת רכישה, מצמצמת עלויות, מאפשרת לרוכשים לשלם לקבלן רק בזמן ביצוע, וכן להשפיע על מראה הבנין והדירות בו.

לעוד אינפורמציה: http://saloona.co.il/nadlan/?p=18

אלו הן רק כמה דוגמאות לפרויקטים של החברה, אז מי מכם שמעונין לרכוש דירה חדשה למגורים, או דירה להשקעה, ורוצה לעשות זאת באמצעות חברה רצינית ואחראית, הרי שחברת MSN נדל"ן היא הכתובת.

צרו איתנו קשר בעמוד הפייסבוק שלנו.