רכישת דירה להשקעה וקבוצות רכישה

אם נמאס לכם להביט מהצד בזמן בו כל האחרים כבר צוברים נכסים ומבססים את מעמדת הכלכלי, הגיע הזמן לשנות את המצב ולעשות את הצעד הראשון בתחום. הצטרפות אל פרויקט נדל"ן לא דורשת סכום כסף עצום. אפשר להיכנס אל התחום גם עם סכומי כסף מצומצמים יותר. אם קבלתם סכום כסף בירושה או באמצעות קרן השתלמות, תתחילו לברר אודות פרויקטים של נדל"ן בארץ. חברות נדל"ן מציעות השקעות במתכונת אישית או במתכונת של קבוצות רכישה.

הצטרפות לקבוצת רכישה – למי זה מתאים

קבוצות רכישה החלו צצות בישראל כמו פטריות אחרי הגשם. הקבוצות פועלות לרכישת מגרשים למטרת מגורים או יזמות עסקית. קיימות קבוצות שפועלות להקמת בניינים במטרה להתגורר בעתיד במקום, אחרות עושות זאת למטרת השקעה בלבד. רגע לפני שאתם מצטרפים לפרויקט חשוב שתבינו את המשמעות של ההצטרפות לקבוצה. המשקיעים בקבוצה מקבלים החלטות משותפות, חולקים ביניהם את הרווחים ונאלצים לעתים לקבל את דעת הרוב.

השקעות נדל"ן קבוצת רכישה

השקעות נוספות של סכומים נוספים נדרשת לעתים. אם הקבוצה כולה מחליטה כי יש להשקיע סכום נוסף לשיפוץ הנכס יהיה על כל המשקיעים לעשות זאת. את ההחלטות מקבלים חברי הקבוצה במסגרת של ישיבות משותפות כאשר את המפגש מנהלים נציגי חברת הנדל"ן. אם אתם מעוניינים בהצטרפות את פרויקט שעזה צרו קשר עם חברת הנדל"ן ותוכלו לקבל פרטים נוספים.

רכישת דירה למטרת השקעה

בחירת פרויקט נדל"ן זה או אחר למטרת השקעה מתבססת על הסיכוי לרווחים אל מול הסיכונים. תחת הקטגוריה סיכונים יש להכליל הוצאות כספיות צפויות לתחזוקת הנכס, אפשרות של ירידה בערך הנכס או קשיים באיתור שוכרים או קונים. השקעה מוצלחת היא כזו שניתן יהיה למכור בכל רגע נתון מבלי להפסיד דבר. אתם בטח כבר מבינים עד כמה זה חשוב לבחור בקפידה פרויקט נדל"ן מצליח.

רגע לפני שאתם רוכשים דירה להשקעה חשוב לבחון את האזור, לבדוק את האוכלוסייה במקום ולנבא את אפשרויות הרווח שלכם. תוכלו לשער האם השוכרים שלכם יהיו סטודנטים, דיירים זמניים או משפחות עם ילדים. את גובה שכר הדירה שתוכלו לקבל אפשר יהיה לשער גם כן בהתאם למחירי השכירות באזור. קיימים כמובן אזורים בהם ערך הנכסים צפוי לעלות בצורה משמעותית בתוך כמה שנים. אלו בדיוק ההשקעות בהן אתם מעוניינים. צרו קשר עם סוכן הנדל"ן, שימו לב לכל הפרטים הקטנים, אל תתביישו לשאול שאלות ובצעו את העסקה רק לאחר שבדקתם היטב את כל הפרטים.

הנכם מוזמנים לצפות בסרטון של חברת נדל"ן ישראלית מומלצת בו היא מפרטת על פרויקטים שלה בהם תוכלו להשקיע