קרקע להשקעה ברובע עיר ימים חדרה

קרקע להשקעה ברובע עיר ימים חדרה – אינה זמינה לבנייה

רובע עיר ימים בחדרה הינו פרויקט שעלה לכותרות בשנים האחרונות בישראל באופן כללי ובעיר חדרה במיוחד. רובע עיר ימים זהו שטח החולש על כ-2600 דונם שמתחיל מגבעת אולגה ועד לנחל חדרה. אזור זה עומד לשנות את פניו בשנים הקרובות.

מידע על אודות המתוכנן באזור זה:

ברובע עיר ימים בחדרה ישנה תכנית לבניית כ – 10.000 יחידות דיור לצד אזור מלונות נרחב עם למעלה מאלף חדרי מלון חדשים, פארק ענק אשר ישתרע על שטח של מעל 600 דונם והיא תכלול גם טיילת מרשימה. התכנון החדש כולל גם מתחם תעסוקה רחב היקף אשר יכלול מסחר, עסקים ותעסוקה כאשר כל זה אמור להשתרע על שטח של כ- 500 אלף מ"ר.

הצפי בדבר אכלוס האזור:

על פי התחזיות השונות, אמור הרובע החדש למשוך אליו קרוב ל-40.000 תושבים חדשים. האזור עשוי להפוך לאחד מהאזורים המבוקשים והאטרקטיביים ביותר בישראל. התושבים צפויים ליהנות מאיכות חיים בסביבה מעולה על יד חוף הים בחדרה.

השקעה במקום הנכון

השקעה ברובע עיר ימים זוהי ההשקעה במקום הנכון! ישנם יתרונות רבים וייחודיים שפרויקט עיר ימים חדרה מציע לרוכשים ולמשקיעים באזור זה.

  • עירית חדרה וכל העומדים בראשה תומכים תמיכה נלהבת בפיתוח הפרויקט ברובע עיר ימים. זוהי אחת מהמטרות האסטרטגיות של ראש העיר.
  • עיריית חדרה הקציבה בעבור הפיתוח של הרובע הנ"ל תקציב בסך 8 מיליון ₪.
  • ההשקעה בקרקע שברובע עיר ימים צפויה על פי התחזית להניב תשואה של כ- 20% לכל שנה על ההון העצמי אותו משקיעים.
  • רכישה של קרקע להשקעה בעת הנוכחית צפויה להוזיל באופן משמעותי את עלויות הדירות.

אז למי מתאים הפרויקט:

  • הפרויקט עשוי להתאים לזוגות נשואים עם או בלי ילדים שחולמים לגור על קו המים.
  • משקיעים שמעוניינים להכפיל תוך תקופה קצרה את ההשקעה שלהם.

תכלס – מה הפרוצדורה? 

קרקע להשקעה בעיר ימים חדרה

מצא חן בעיניכם? איך תיכנסו לעניינים?

הרכישה מתבצעת בחלקים. ראשית רוכשים את חלקת האדמה שהיא תירשם על השם שלכם ולאחר שתקבלו את האישור המשני תחל הבנייה בפועל, כך שיישאר לכם די זמן על מנת להתארגן עם שאר הסכום שיהיה עליכם לשלם בהמשך. לאחר שיתקבלו האישורים הסופיים – בהנחה ולא תחפצו לבנות על פי התכנית, יימכר החלק שלכם במחיר כפול לפחות מהסכום ששילמתם. כך שתוך תקופה קצרה הכפלתם את ההשקעה שלכם.

צפי להתחלת העבודות ברובע עיר ימים חדרה:

פרויקט עיר ימים חדרה שב"רובע הים" נמצא כעת בהליכים מתקדמים ולאחר שהתכניות הוגשו לוועדה המחוזית בחיפה הן כבר נמצאות בשלבי אישור מתקדמים, כאשר במקביל ראש העיר, נחוש להקים זאת בקדנציה הנוכחית. המטרה העיקרית של העירייה היא להעלות את חדרה לראש מפת התיירות העולמית.

 

מקורות מידע עדכניים:

מידע על תוכנית רובע הים בחדרה

תוכנית חד 2020 בחדרה – תשריט

 

מידע על תוכניות דומות בקרבת מקוםן: 

אנרג'י פארק חדרה – הר/1300