עצות מומחים: ביטוח דירה בשכירות – פתרון לכיסוי מפני הנזקים

ביטוח דירה הוא אחד הדברים החשובים ביותר שנוכל לעשות עבור עצמנו ועבור המשפחה שלנו. הסיכונים העומדים בפני הדירה שלנו הם בלתי נגמרים וברגע האמת במידה ואכן מתרחש נזק עדיף שתהיה מאחורינו חברת ביטוח שתדאג לכסות אותנו. רבים מהאנשים שמשכירים או שוכרים דירות אינם ממהרים לעשות ביטוח דירה, כל אחד מהסיבות שלו. חשוב להדגיש שבמידה ואכן יש נזק רציני לדירה שני הצדדים נפגעים באופן קשה כאשר בעל הדירה נפגע משמעותית מבחינה כספית ואילו השוכר נאלץ למצוא דירה חדשה בהתראה קצרה מאוד.

ביטוח דירה של הפניקס זו החלטה חכמה, זו בהחלט הדרך שלכם להבטיח לעצמכם שקט נפשי ובטחון שאם אכן הדירה שלכם תפגע או תינזק תוכלו לקבל פיצוי הולם וכמובן פתרון אמיתי לצרה שנפלה עליכם.

ביטוח דירה של הפניקס – ביטוח למבנה וביטוח לתכולת הבית 

ביטוח דירה מושכרת

ביטוח דירה למעשה מתחלק לשני ביטוחים: ביטוח על המבנה של הדירה עצמה וביטוח תכולת הבית. ביטוח דירה על המבנה מגן עליכם מפני נזקים לשלד של הדירה, לקירות, לתקלות בצנרת, לדוד השמש ועוד. כמו כן, ביטוח דירה למבנה מגן עליכם מפני מקרים כמו רעידות אדמה, הצפות, שריפות וכו'. ביטוח לתכולת הדירה למעשה מכסה את החפצים שנמצאים בתוך הבית וניזוקים כתוצאה מפריצה, רעידת אדמה או מקרים אחרים.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבטחים את הדירה שלהם ללא שום קשר לביטוח החובה של המשכנתא. אנשים כיום מבינים כי המקרים שבעקבותם יש נזק עצום לדירה כבר לא נדירים והם בהחלט מתרחשים לעיתים תכופות. ביטוח דירה של הפניקס למעשה מגן עליכם מפני המקרים האלו וגורם לכם להיות שקטים ובטוחים שגם במקרה והנזק לדירה הגיע גם אליכם לא תצטרכו להוציא מאות אלפי שקלים ותוכלו להיות בטוחים שיש לכם גב כלכלי מאחוריכם.

 

ביטוח דירה – להיות מכוסים מכל הכיוונים

חשוב להבין כי ביטוח דירה הוא הביטוח הכדאי ביותר מבחינת רכוש. אם משווים למשל את ההפסד הכלכלי שיכול להיגרם לדירה לעומת מכונית מבינים היטב כי מדובר בסכומים אחרים לגמרי ולמרות זאת אין כמעט נהגים שרוכשים רכב חדש ולא מבטחים את רכבם בביטוח מקיף.

ביטוח דירה מכסה אתכם כמעט בכל מקרה שצפוי לקרות ואפילו רעמים וברקים עשויים להיכלל בפוליסת ביטוח הדירה שלכם. שאתם מחליטים לעשות ביטוח דירה של הפניקס אתם מכסים את עצמכם מכל הכיוונים, אתם מקנים לעצמכם ולמשפחתם שקט נפשי ובהחלט אפשר לומר שגם במקרה של נזק גדול לדירה תהיה לכם נחמה מסוימת. ביטוח דירה מכסה גם מקרים של פריצות וגניבות במקרים מסוימים וגם אם רעידת אדמה קטלנית או חלקיקי מטוס שיפלו דווקא על הדירה שלכם לא נראים לכם כמו אופציה ריאלית אתם בודאי יכולים לראות סיכוי של פריצה לביתכם. אם אתם רוצים להיות בטוחים גם במקרים האלו, ביטוח דירה זה הפתרון המושלם עבורכם.