להוציא את מרכז העסקים מתל אביב

מי מאיתנו לא מכיר את ההרגשה של לצאת מהבית לפני זריחת השמש רק כדי להגיע למשרד הממוקם בתל אביב בשעה סבירה. תל אביב אומנם יכולה להתגאות, ובצדק, במאות מרכזי קניות ועשרות מרכזי עסקים שמספקים עבודה להרבה מאוד אנשים אבל עצם העובדה שכל בעלי העסקים מתרכזים במקום אחד מרכזי יוצרת עומס גדול על הכבישים ובכלל על העיר עצמה ותושביה.

יקותיאל הוד השרון

הקבלן אמיר יקותיאל רואה את תל אביב והחליט לעשות מעשה בדמות בניית מרכז עסקים בהוד השרון המרוחקת מספר קילומטרים מתל אביב הגדולה. בניית מרכז עסקים באזור תל אביב אבל לא בתוך תל אביב עצמה יביא להתפתחות האזור מבחינה כלכלית, יעניק מקומות עבודה גם לאלו שגרים בערים הסמוכות וגם ייקל במקצת את החיים של התל אביבים שפשוט לא יכולים לסבול את העומס והפקקים.

יש לא מעט פתרונות כיצד להפוך את המרכז לבית עסק אחד גדול אך הבעיה שכולם רוצים למקם את העסק שלהם במקום אחד כי שם הכל זמין והכל בהישג יד. איש העסקים אמיר יקותיאל מציע לכולנו למעשה לראות קצת מעבר, לפתוח מעט את העיניים ולהבין שחייבים לפתח גם את הערים הסמוכות מבחינת תעסוקה ומרכזי עסקים. הפרויקט של מרכז העסקים בהוד השרון זה בהחלט פרויקט הדגל של אמיר יקותיאל והוא הולך וצובר תאוצה מאז שנת 2014.

 

בעלי העסקים יעצבו את המשרדים בעצמם

אחד היתרונות העיקרים של הפרויקט בהוד השרון נעוץ בעובדה שבעלי העסקים יוכלו לעצב את משרדיהם בהתאם לצרכיהם ובהתאם לרצונותיהם. עיצוב המשרד ותכנון המשרד יהיו נתונים למנהלי ובעלי המשרדים ואם המטרה העיקרית היא יצירת מקומות עבודה בהוד השרון הרי שהמטרה השנייה היא הקמת בניין עסקים שיהיה מעוצב בטוב טעם שנשען על היצירתיות של בעלי המשרדים.

 

"לא רק מרכז מגורים אלא גם מרכז עסקים"

עו"ד אמיר יקותיאל רוצה להפוך את הוד השרון למרכז עסקים גדול ורחב והוא ממש לא מתבייש להודות בכך. כמו רבים מתושבי המרכז בפרט ותושבי מדינת ישראל בכלל, אמיר יקותיאל יודע שהוד השרון היא יעד מושלם עבור מגורים. המטרה העיקרית של יקותיאל היא להפוך את המקום המושלם למגורים גם למקום המצוין עבור עסקים. ""מדובר בשינוי תפיסתי בצורה בה אנחנו רואים עסקים בישראל" אומר איש העסקים המצליח ומבטיח כי זו רק ההתחלה "הנחת אבן הפינה למרכז היא המשכו של תהליך הפיכתה של הוד השרון למרכז לא רק למגורים אלא גם לעסקים".

בעיני רוחו רואה היזם אמיר יקותיאל את יעדו ומבטיח כי הוד השרון עוד תהפוך ליעד מרכזי בעסקים בישראל "תעשייה עתירת ידע ובעלי מקצועות חופשיים- מדובר במרכז הגדול מסוגו באזור השרון". עם הצהרות כאלו מפוצצות ועם רצון כל כך גדול אין ספק שבעוד כמה שנים כולנו נדע שלא רק תל אביב או הרצליה הן ערים המרכזות אליהן בעלי עסקים רבים אלא גם הוד השרון.