נדל"ן להשקעה באירופה – מדינות מומלצות להשקעה

אם אתם שוקלים לקנות דירה מחוץ לגבולות ישראל, לא משנה מהן הסיבות, תוכלו לדעת שישנם אפשרויות רבות ומשובחות אשר עומדות לפניכם מהן כל מה שעליכם יהיה לעשות הוא רק לבחור. בכתבה הבאה סיקרנו לכם את המדינות המומלצות ביותר עבור רכישת נדל"ן להשקעה באירופה, המשך קריאה נעימה!

פולין

המדינה הקרה והמפורסמת מראה לנו מדי שנה כי השקעה בנדל"ן בפולין מהווה מהלך נבון וזהיר, ביחס למדינות מתפתחות אחרות עם שוק תזזיתי. היתרון המשמעותי ביותר ברכישת דירות במדינה הזו הוא הביורוקרטיה המעוטה והקלות הבלתי נתפסת שתוכלו לרכוש דירה חדשה. אין לכם חובה להיות אזרחי או תושבי המדינה, ואפילו אחוזי המסים נמוכים למדי. כאשר תמצאו את עצמכם במעמד החתימה על החוזה, תוכלו לראות אותו רשום בשפה המקומית ונוטריון פולני בשירותכם ינהל את התהליך. קצב הבנייה הגודל מדי שנה, ההגירה של תושבי האזורים הכפריים לערים הגדולות וההגירה החיובית של המדינה רק מחזקים את העובדה שמדובר בשוק פורה ומוצלח.

למידע נוסף בנושא: http://am-invest.co.il/%D7%94%D7%A9%D7%A7%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%A0%D7%93%D7%9C%D7%9F-%D7%91%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9F/

גרמניה

אחת המדינות הפופולריות ביותר להשקעות נדל"ן באירופה היא גרמניה, ורוב הדירות הנרכשות על ידי ישראלים ואזרחי חוץ בכלל שוכנות בעיר ברלין. בנוסף לכמות הגדולה של המשקיעים אשר בוחרים לרכוש דירות שם, ישנם גם המון ישראלים שמטיילים במדינה לתקופות קצרות וגם ארוכות.

ישנם לא מעט עיתונים ומדורי נדל"ן אשר מסמנים לקהל הקוראים כי ברלין היא אחת הערים המומלצות ביותר להשקעות נדל"ן, בעיקר בזכות הסיכון הנמוך. בעקבות העובדה שהעם הגרמני מעדיף להשכיר דירה מאשר לרכוש אחת בעצמו, מראה לנו שרכישה של דירה למטרות השכרה תהיה השקעה חכמה.

למידע נוסף בנושא: http://hlk.co.il/%D7%94%D7%A9%D7%A7%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%A0%D7%93%D7%9C%D7%9F-%D7%91%D7%92%D7%A8%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%94/

איטליה

במדינת המגף ישנם המון משקיעים אחר מחליטים לרכוש דירות באזורים תיירותיים, כדי להשכיר אותם הלאה בתור דירות נופש לכל דבר. בשילוב עם חברת ניהול נכסים מקצועית ומנוסה, מהלך כזה יכול להכניס רווחים נאים במיוחד, ולהבטיח שאתם תכניסו יותר כסף בחודש מאשר תוציאו על הנכס.

ישנם אזורים מדהימים במדינה הזו, כמו נאפולי בצפון, אגם גארדה בצפון, והערים רומא, פירנצה ומילאנו בהם תוכלו למצוא דירות מתאימות להשקעה, רק אל תשכחו לדאוג שיהיה מי שיטפל בדירה באופן שוטף. לחצו למידע נוסף.

ספרד

כאשר אנחנו בוחנים נדל"ן להשקעה באירופה, ספרד יכולה להבטיח לנו פוטנציאל גדול מאוד. בעקבות המשבר הכלכלי שהמדינה עברה לפני מספר שנים, שוק הנדלן המקומי צלל באופן חופשי עד לשנת 2014 כאשר חלף המשבר והשוק החל להתייצב.

לאחר שמחירי הדירות במדינה נמצאו בשפל של שנים רבות, השוק החל להתעורר והוא חוזר לממוצעים המרשימים שהציג לפני המשבר בהדרגה. בזכות העלייה המשמעותית, משקיעים רבים הצליחו לגרוף רווחים של עשרות אחוזים על השקעות הנדל"ן שלהם, במיוחד בערים המרכזיות ברצלונה ומדריד. מדובר בערים מאוד תיירותיות אשר מושכות עשרות אלפי מבקרים מדי יום, כך שדירת נופש גם יכולה לבוא בחשבון.